"ГОМЕОПАТІЯ від ПОПОВИХ" - ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2012 РОКУ

ФІРМА "ГОМЕОПАТІЯ від ПОПОВИХ" - ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2012 РОКУ

Товариство з обмеженою відповідальністю "Гомеопатія від ПОПОВИХ" отримало почесну відзнаку "Лідер у галузі виробництва фармацевтичних препаратів 2012". Визначення переможців проводилося за єдиною офіційною загальнодержавною рейтинговою програмою визначення лідерів реального сектору економіки. Наша компанія відзначена бронзовою нагородою.

Це 49 місце сумарного балу в Україні, за напрямком "виробництво фармацевтичних препаратів". Поздоровляємо весь колектив нашого підприємства!

Національний бізнес-рейтінг - це комплексна рейтінгова програма, що визначає лідерів економіки України виключно на основі офіційних даних Державної статитики. Її девіз - "IN FACTUM VERITAS" - у фактах істина. У визначенні переможців вивчаються понад 50 різних показників статистичної та фінансової звітності підприємств. Збір та опрацювання первинних даних включає понад 300.000 фірм щороку.

Особливо приємно, що лідерів рейтінгу "вирбництов фармацевтичних препаратів" потрапили дві компанії, що виробляють гомеопатичні засоби. Це "Національна гомеопатична спілка" (золота медаль) та   "Гомеопатія від ПОПОВИХ) (бронзова медаль).