А.ПОПОВ: НОВА КНИГА ПРО ГОМЕОПАТІЮ УКРАЇНСЬКОЮ

ЗУСТРІЧ АВТОРА З ЧИТАЧАМИ ВІДБУЛАСЯ 13 СІЧНЯ 2015 РОКУ В МЕДИЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ вул. Толстого 7.

На зустрічі брали слово читачі, які вже мали можливість ознайомитись із твором. Авторові привелося відповісти на численні питання чималої авдиторії. У авторському виконанні прозвучали нові розповіді з циклу "Пригоди лікаря-гомеопата". Звісно, як водиться у світській хрониці, "шанувальницям та шануваьникам творчості автора були роздані автографи".

Співробітниками бібліотеки в акурат для цієї події була зроблена виставка книжок гомеопатичної тематики з фондів книгосхоища.

А.Попов "У МЕДИЧНОМУ ЗАДЗЕРКАЛЛІ: ПРИГОДИ ЛІКАРЯ-ГОМЕОПАТА"

Про зміст книги краще всього розповість її... зміст та переднє слово автора до читча. Дизайн, верстка та друк втілені у життя завдяки "Львівській Академії Друкарства". Презентація книги відбулася на зібранні присвяченому пам'яті Д.В. Попова 13 листопада 2014. Опісля українського видання планується видати російсьомовний варіант.  

Тривалий час довелось мені заповнювати історії хвороб з усіма обов’язковими клітинками та графами. Виконувати одноманітні процедури, призначати стандартні ліки, робити типові операції. З благословення медицини я перетворював людей на пацієнтів. У медичному інституті нас навчали, що людське життя визначається аналізами крові та сечі, характером стільця, кольором шкіри, усілякими «графіями» та «скопіями». Але не розповіли про те, що душевні муки викликають фізичні страждання, а радість може здолати смертельну хворобу… Ні анатомії, ні фізіології, ні навіть психіатрії не вдалося віднайти та пояснити людську душу. Наразі повертаю борг: відроджую людей з пацієнтів. Добре, що пощастило опанувати гомеопатичну терапію, якій перепала естафета старожитнього медичного мистецтва. У цій, почасти автобіографічній книзі діють найнесподіваніші герої – гомеопатичні ліки. Тому довелося спочатку вдатись до деяких роз’яснень щодо самої гомеопатії, краса та шляхетність якої у спроможності мізерних доз опиратися стихійній силі грізних захворювань. Отже, запрошую Вас до подорожі у медичне задзеркалля, в якому те, що «було» і те, що «може бути» з’єднані в одне ціле. Там я пережив безліч пригод, які навчили мене порозумінню з життям – воно не менш прекрасне, аніж диво зцілення. За все це маю подякувати насамперед батькам. Я вдало потрапив у потрібне місце, в потрібний час, до «гомеопатичної родини». Дякую медицині, котра показала мені великі можливості, але й не менші недоліки сучасних ліків. Я вдячний науковим керівникам, опонентам, членам Вченої Ради, які свого часу підтримали мою дисертацію з використанням гомеопатії. Моя подяка режисерові нашого аматорського театру і юнацькому захопленню поезією. Дякую моїм пацієнтам, які насамперед зробили мене лікарем.

У МЕДИЧНОМУ ЗАДЗЕРКАЛЛІ:

Розділ 1. СОБАКА НА ПАРКАНІ

Розділ 2. ПАЦІЄНТИ НЕ БУВАЮТЬ ПОГАНИМИ НА ВІДМІНУ ВІД ЛІКАРІВ

Розділ 3. ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З ЛІКАРЯМИ

Розділ 4. ГОМЕОПАТІЯ ЦЕ... ТІЛЬКИ ГОМЕОПАТІЯ

Розділ 5. ЛІКИ, ЯКІ СХОЖІ НА ЛЮДЕЙ

РОЗДІЛ 6. БАГАТО ЩО З НІЧОГО

Розділ 7. МЕДИЦИНА СПОЖИВАННЯ ЧИ СПІВУЧАСТІ?

Розділ 8. НАШІ ПРИЯТЕЛІ – ХВОРОБИ

Розділ 9. ЗАГОСТРЕННЯ І РУХ СИМПТОМІВ

Розділ 10. ІСТОРІЯ З ГЕОГРАФІЄЮ

Розділ 11. ХВОРОБИ, ЯКІ НЕ ХОЧУТЬ БУТИ ДІАГНОЗАМИ

Розділ 12. ЧЕРЕЗ РОКИ І СТОРІЧЧЯ

Розділ 13. ОСОБЛИВІ ПАЦІЄНТИ 

Розділ 14. ПЕРЕХОДИМО ДО ПРАКТИКИ

Розділ 15. ГОМЕОПАТИЧНИЙ СЛОВНИК

ПРИГОДИ ЛІКАРЯ-ГОМЕОПАТА:

Дружба народів; Бережіть колеса; Користь чаклунства; Лісник божою милістю; Ліки для стерв, або борець за справедливість; Подвійність життя; Закордоння нас прогодує; Подзвони; Депутатський запит; Мельпомена Іванівна; Небезпечна пухлина; Банка з-під кави; Шайбу-шайбу! Рожевий колір; Скажи «так»! Битва за Комінтерн; Міст у минуле; Зробіть і їй таке! Цариця ночі; Зайвий симптом; Адвокат; На що хворів Гітлер; Офіцер; Наша Бургундія; Купання червоного коня; «Риб’ячі долоні», або миттєва діагностика; Contra spem spero; Яєчко-раєчко; Урок французької; Лист з поля бою; Панацея – ліки від усього; Стійкий олов’яний солдатик; Теща за призначенням; «Золота» людина; У країні – УРСР; Роликовий хлопчик; Жопа для всіх; Сексуальна рапсодія; Тигрячі кольки; «Піндосія» звичайна; Мармурові сходи

Придбати книгу можно в "Гомеопатичній клініці Попових" (Київ, вул. Гарматна 21/30 та вул. Будівельників 30), а також у книжкових магазинах: "Будинок книги" Київ, вул. Льва Толстого 11/61, "Книжковий Лев" Львів, вул. Шевська 6.